Jak zamawiać?

Sprzedajemy regenerowaną maglownicę w zamian za starą. Wszystko bez wychodzenia z domu. Kurier przywiezie nowy produkt i odbierze od ciebie paczkę       z używaną maglownicą. Jeśli nie chcesz teraz oddawać jej kurierowi, możesz zapłacić kaucję, którą zwrócimy po otrzymaniu od ciebie przesyłki ze starą przekładnią.

Usługa regeneracji. Jeśli chcesz kupić usługę naprawy swojej maglownicy, wybierz dział Oferta-Regeneracja przekładni kierowniczych. W uwagach do zamówienia, prosimy o podanie informacji czy wyślesz przekładnię sam czy chciałbyś, zbyśmy wysłali swojego kuriera.

Zakup gotowej przekładni. Jeśli chcesz zakupić gotową maglownicę, wybierz dział Oferta- Nowe przekładnie kierownicze. W uwagach do zamówienia napisz nam czy oddasz swoją maglownicę kurierowi przy dostawie czy odeślesz ją później. W tym drugim przypadku do ceny należy doliuczyć kaucję zwrotną. Wysokość kaucji podana jest w opisie przedmiotu.

Jaki jest czas i koszty wysyłki?

Koszt wysyłki w jedną stronę to 30 zł. (DPD 24 h). Przesyłka będzie u ciebie następnego dnia.
Jeśli wybierasz paczkę na wymianę (dostajesz nową przekładnię, oddajesz kurierowi starą), będą to 2 paczki. Cena za wysyłkę wynosi 60 zł.

Jak wygląda proces regeneracji przekładni?

Czyszczenie i regeneracja. Przekładnia kierownicza jest przez nas dokładnie oczyszczona
w myjce ultradźwiękowej oraz wysuszenia przy pomocy
sprężonego powietrza aż do usunięcia ostatnich cząstek.
Test jakości. Do regeneracji stosujemy wyspecjalizowane urządzenia oraz wysokiej jakości części.
Przekładnia jest sprawdzana na nowoczesnych urządzeniach testujących. Test jest potwierdzony wydrukiem. Przekładnia poddana jest dziesięciopunktowemu testowi. Stosowanie tej technologii pozwala stworzyć maglownice najwyższej jakości, a w opiniach naszych klientów- lepsze od oryginału.
Jaki jest czas naprawy?
Naprawiamy przekładnie w 1 dzień roboczy. Czas od wysyłki przekładni do nas do otrzymania jej przez klienta to 3 dni robocze.

Jaka jest jakość przekładni po regeneracji? Gwarancja.

Maglownice są odnawiane do standardu identycznego ze standardem nowych przekładni i sprzedawane z 1-roczną gwarancją.                                       Przekładnia jest testowana na wysoko wyspecjalizowanym urządzeniu testującym, co służy sprawdzeniu jej poprawnego działania i wykryciu ewentualnych usterek przed zamontowaniem w twoim samochodzie. Testujemy ją w dziesięciu położeniach. Stosowanie tej technologii pozwala stworzyć maglownice najwyższej jakości.