Firma Ecars zajmuje się profesjonalną regeneracją maglownic od 2014 r.

Przez ten czas mieliśmy okazję nie tylko poznać wszystkie tajniki fachowej naprawy przekładni, ale przede wszystkim poznaliśmy potrzeby klientów.
Dzięki doświadczeniu oraz stałej współpracy z warsztatami i osobami prywatnymi skomponowaliśmy ofertę tak, aby każdy mógł wybrać wariant według swoich potrzeb.

Posiadamy ponad 2000 gotowych przekładni kierowniczych na wymianę za uszkodzoną część.
Możesz dostać nasz produkt następnego dnia, a starą część oddać kurierowi przy dostawie lub odesłać ją w późniejszym terminie.

Dlaczego my?


Najnowsza linia produkcyjna. Posiadamy innowacyjne urządzenia, które usprawniają proces regeneracji oraz testują przekładnie.                                  Udzielamy dzięki temu 1 rocznej gwarancji.

Wysoka jakość komponentów. Do naprawy używamy części tylko renomowanych marek.

Przystępna cena. Klienci korzystają także na naszych zniżkach u dostawców części używanych do naprawy. Koszt wyprodukowania przekładni jest niższy, przez co nasze ceny są bardziej przystępne.Gdzie jesteśmy?

Nasze oddziały znajdują się w Polsce, Czechach i Słowacji.

Wysyłamy je na całą Europę.

Nie wyrzucaj starej części do kosza! Postaw na ekologiczne i nowoczesne rozwiązania. Możesz oszczędzić do 60 % ceny nowego produktu a przy okazji przyczynić się do ochrony środowiska...