Jak zamawiać?

Sprzedajemy regenerowaną maglownicę w zamian za starą. Wszystko bez wychodzenia z domu. Kurier przywiezie nowy produkt i odbierze od ciebie paczkę       z używaną maglownicą. Jeśli nie chcesz teraz oddawać jej kurierowi, możesz zapłacić kaucję, którą zwrócimy po otrzymaniu od ciebie przesyłki ze starą przekładnią.

Usługa regeneracji. Jeśli chcesz kupić usługę naprawy swojej maglownicy, wybierz dział Oferta-Regeneracja przekładni kierowniczych. W uwagach do zamówienia, prosimy o podanie informacji czy wyślesz przekładnię sam czy chciałbyś, abyśmy wysłali swojego kuriera.

Zakup gotowej przekładni i oddanie uszkodzonej. Jeśli chcesz zakupić gotową maglownicę, wybierz dział Oferta- Nowe przekładnie kierownicze.  Masz 2 opcje do wyboru:

1. Wymiana uszkodzonej na nową u kuriera (kurier dostarcza nową maglownicę, zabiera paczkę ze starą)

2. Kaucja zwrotna. Jeśli nie chcesz oddawać starej maglownicy przy zakupie, oferujemy opcję kaucji zwrotnej. Po otrzymaniu od Ciebie uszkodzonej maglownicy, całą kaucję zwrócimy w ciągu 5 dni roboczych na wskazane konto bankowe. Kaucję możesz wybrać na stronie produktu (obok zdjęcia przedmiotu i ceny)

Zwracana przekładnia musi nadawać się do regeneracji. Nie może być po wypadku, pęknięta lub złamana. Możliwość dokupienia osłon, drążków i końcówek.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zamówieniu, zadzwoń. Nasi sprzedawcy chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego produktu.

Tel. 697 461 144

Jaki jest czas realizacji i koszty wysyłki?

Koszt wysyłki w jedną stronę to 30 zł. (DPD 24 h). Przesyłka będzie u ciebie następnego dnia.
Jeśli wybierasz paczkę na wymianę (dostajesz nową przekładnię, oddajesz kurierowi starą), będą to 2 paczki. Cena za wysyłkę wynosi 60 zł.
Naprawa maglownicy klienta trwa 1 dzień roboczy.

Jak wygląda proces regeneracji przekładni?

Czyszczenie i regeneracja.

 • weryfikacja stanu maglownicy i ocena uszkodzeń
 • mycie i piaskowanie. Przekładnia kierownicza jest przez nas dokładnie oczyszczona
  w myjce ultradźwiękowej oraz wysuszenia przy pomocy
  sprężonego powietrza aż do usunięcia ostatnich cząstek.
 • wymiana uszczelniaczy i o-ringów
 • wykonanie nowej tulei prowadzącej
 • szlifowanie listwy zębatej
 • wymiana teflonów na listwie zębatej i zaworze dystrybucyjnym
 • wymiana ślizgu docisku
 • wymiana łożysk
 • regulacja i usunięcie luzów
 • Test jakości. Do regeneracji stosujemy wyspecjalizowane urządzenia oraz wysokiej jakości części.
  Przekładnia jest sprawdzana na nowoczesnych urządzeniach testujących. Test jest potwierdzony wydrukiem. Przekładnia poddana jest dziesięciopunktowemu testowi. Stosowanie tej technologii pozwala stworzyć maglownice najwyższej jakości, a w opiniach naszych klientów- lepsze od oryginału.

Jaka jest jakość przekładni po regeneracji? Gwarancja.

Maglownice są odnawiane do standardu identycznego ze standardem nowych przekładni i sprzedawane z 1-roczną gwarancją.                                       Przekładnia jest testowana na wysoko wyspecjalizowanym urządzeniu testującym, co służy sprawdzeniu jej poprawnego działania i wykryciu ewentualnych usterek przed zamontowaniem w twoim samochodzie. Testujemy ją w dziesięciu położeniach. Stosowanie tej technologii pozwala stworzyć maglownice najwyższej jakości.